Шановні клієнти , Нам приємно бачити Вас у нашому магазині, спілкуватися з вами та пропонувати вам якісні продукти спортивного харчування за найдоступнішою ціною.

Приємно усвідомлювати, що в Україні дедалі більше людей (особливого молодого покоління) приділяють значну увагу своєму здоров'ю, ведуть активний спосіб життя та ставлять амбітні цілі у досягненні спортивних результатів.

ПРО ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ :

Весь асортимент товарів в магазині iBody.com.ua ретельно відбирається і купується тільки в офіційних дистриб'юторів та імпортерів найбільш відомих і перевірених світових брендів.

У наших відносинах з кожним клієнтом ми керуємося насамперед бажанням максимально задовольнити очікування клієнта здоровим глуздом і, звичайно, буквою закону.

Про букву закону

Спортивне харчування відноситься до продуктів харчування. Згідно з доповненням № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172, продовольчі товари належної якості поверненню не підлягають.

Наша компанія завжди йде назустріч клієнту і до букви закону ми підключаємо здоровий глузд. Таким чином, у своїй діяльності ми також готові керуватися статтею 9 (частина перша) Закону України „Про захист прав споживачів” щодо повернення непродовольчих товарів належної якості.

Що ми отримуємо у результаті?

Шановні покупці, якщо ви хочете повернути або обміняти товар, ви можете зробити це протягом 14 календарних днів (не включаючи дня покупки) в нашому магазині за умови, що товар не був розпакований і використаний. Під «обміном» маємо на увазі заміну купленого товару на товар аналогічний за ціною або повернення грошей за товар.

Про міфи і здоровий глузд

Кожній людині дороге його чесне ім'я. Кожній сумлінній компанії дорогі її клієнти. Наш пріоритет – формування кредиту довіри клієнтів. Ми щиро віримо, що покупців постійних можна зберегти на десятиліття.

І тепер основне зерно у цій статті.

Нам доводиться чути різні думки щодо перевірки якості купленого продукту.

Один із найпоширеніших прикладів – самостійна перевірка протеїну на якість у побутових умовах. Існує думка, що якщо залити протеїн окропом, повинен спостерігатися процес денатурації з утворенням характерних пластівців і випаданням осаду. У тих випадках, коли при тестуванні осад не виявляється - це викликає у експериментатора сумнівні сумніви щодо якості придбаного продукту.

Виробники таких продуктів мають цілком логічне пояснення. Для денатурації важливе значення має заряд білка. Якщо заряд молекул високий, то білок стійкий до нагрівання (відбувається взаємно відштовхування молекул), що ми спостерігаємо в деяких випадках. Навіть якщо структура білка і змінюється від температури, осад не випадає. Відомий приклад: молоко можна кип'ятити і воно не згортається саме через сильний негативний заряд молочного альбуміну, казеїн в молоці знаходиться у вигляді попередника казеїногену і теж добре розчинний. При скисанні молока кислоти нейтралізують заряд білків, і молоко перетворюється на сир.

Ці деталі можуть бути втрачені на увазі покупцем, так як часто вимагають досить глибоких знань біохімії. Тому періодично виникають питання і сумніви, що цілком природно.

Відповідно до статті 8 (частина 14) Закону України "Про захист прав споживачів", у разі виникнення сумнівів як споживаного товару, такий товар має бути підданий спеціалізованій експертизі. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто чи через свого представника. У Києві таку експертизу здійснює випробувально-біологічний центр при інституті біохімії ім. А.В. Палладіна НАН України, яка знаходиться за адресою Київ вулиця Леонтовича 9.

При першому спірному моменті з проведенням «побутової перевірки» якості протеїну за допомогою окропу, ми негайно провели експертизу, яка показала відмінний амінокислотний профіль продукту. З матеріалами експертизи ви можете ознайомитись у нашому магазині.